Tani Kurier Szczecin

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Szczecin w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Szczecin

Szczecin centrum zachodniej aglomeracji

Szczecin to największe miasto województwa zachodniopomorskiego i jednocześnie jego stolica. Za sprawą położenia blisko Morza Bałtyckiego i granicy z Niemcami, Szczecin zyskał już miano ośrodka gospodarczego całego regionu. Na tle innych miast Polski, Szczecin zajmuje trzecie miejsce pod względem zajmowanego terytorium i siódme pod względem liczby mieszkańców.

Szczecin i tani kurier - konkurencja rośnie

Przedsiębiorstwa ze Szczecina na co dzień chętnie współpracują z firmami kurierskimi zamiast dostarczać przesyłki we własnym zakresie, zwłaszcza jeśli wyróżniają je dwa hasła: tani kurier oraz szybka i profesjonalna obsługa. W Szczecinie wśród przewoźników istnieje do tego spora konkurencja. Działają tu m.in. takie firmy kurierskie jak FedEx, DPD, DHL czy Inpost, które oferują teraz dodatkowo opcję “tani kurier” online. Co to oznacza? Iż mieszkańcy Szczecina mogą skorzystać z serwisu GlobKurier.pl i zamówić kuriera bez wychodzenia z domu, i to zaledwie w kilka minut!